Leading Manufacturer of amf electrical control panel from New Delhi.
₹ 100000 / Piece Get Latest Price
| Phase | Three Phase |
| Rated Current | 250 A |
| Automation Type | Fully Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Brand | IPR |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 415V |
| Frequency | 50Hz |
Minimum order quantity: 2 Piece
Pradeep Kumar (CEO)
IPR Sales Corporation
Ground Floor, KH No-148, H No-A-27, Shop No-3, Village Gazipur
New Delhi - 110092, Delhi, India