Prominent & Leading Manufacturer from New Delhi, we offer fire control panel and 440v crca fire control panel.
₹ 75000 / Piece Get Latest Price
| Zones | 4 zone |
| Panel Technology | Conventional |
| Number of Phases | Three Phase |
| Brand | IPR |
| Voltage | 415 V |
| Dimensions | 800 x 800 x 800 mm |
| Power | 75 |
| Display Type | Digital |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 5500 / Piece Get Latest Price
| Zones | 4 zone |
| Number of Zone | 1 |
| Panel Technology | Conventional |
| Number of Phases | Three Phase |
| Body Material | CRCA Sheet |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Brand | IPR |
| Voltage | 440V |
| Usage | Control Panel |
Minimum order quantity: 2 Piece
Pradeep Kumar (CEO)
IPR Sales Corporation
Ground Floor, KH No-148, H No-A-27, Shop No-3, Village Gazipur
New Delhi - 110092, Delhi, India