Leading Manufacturer of 415v fire fighting panel and 440v fire fighting panel from New Delhi.
₹ 5500 / Piece Get Latest Price
| Phase | Three Phase |
| Number of Zone | 4 |
| Product Type | Electrical |
| Zones | 2 |
| Body Material | CRCA Sheet |
| Brand | IPR |
| Usage/Application | Fire Station |
| Voltage | 415V |
| Frequency | 50Hz |
Minimum order quantity: 3 Piece
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Phase | Three Phase |
| Number of Zone | 1 |
| Product Type | Electrical |
| Zones | 2 |
| Body Material | CRCA Sheet |
| Brand | IPR |
| Operating Voltage | 440V |
| Usage/Application | Fire Terrace Pump Panel |
| Frequency | 50 Hz |
Minimum order quantity: 1 Piece
Pradeep Kumar (CEO)
IPR Sales Corporation
Ground Floor, KH No-148, H No-A-27, Shop No-3, Village Gazipur
New Delhi - 110092, Delhi, India